Projektant/projektantka vodohospodářských staveb - vedoucí projektu

Pracovní místo ( Projektant/projektantka vodohospodářských staveb - vedoucí projektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Synková Alžběta,e-mail: synkova@sindlar.cz Pošlete nám svoje CV. Čteme každý životopis a všem odpovídáme.
výše nástupní mzdy dle zkušeností

Vodohospodářsko-projekční společnost ŠINDLAR s. r. o., se sídlem v Hradci Králové, hledá posilu do týmu pobočky v Praze na pozici projektanta/projektantky vodohospodářských staveb se zkušenostmi s vedením projektu.

Co by mohl zahrnovat Váš pracovní den?

" Vedení zajímavých projektů (revitalizace toků, malá voda, velká voda, KPÚ, vodovody a kanalizace - dle preference) ve všech fázích - od studie až po autorský dozor na stavbě.
" Na cestách na jednání strávíte přibližně 2 dny v měsíci.
" Písemná i telefonická komunikace s dotčenými subjekty, subdodavateli a klienty.
" Grafické zpracování projektových dokumentací v AutoCAD, Atlas DMT, apod.

Co Vás u nás čeká?

" V rámci podpory worklife balanc a spokojenosti zaměstnanců nabízíme pružnou pracovní dobu.
" Neformální prostředí a přátelský kolektiv.
" Příspěvek na stravování zasíláme na účet společně s výplatou.
" Mzdový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení.
" Karta MultiSport.
" Výborná dopravní dostupnost pracoviště (do centra města cca 12 minut, Pražský okruh 5 minut).
" Klasické uzavřené kanceláře.
" Podpora vzdělávání a profesního růstu.

S kým se chceme poznat?

" Rádi se poznáme s kolegou nebo kolegyní se vzděláním v oboru vodní hospodářství a zkušenostmi s vedením projektu.
" Autorizace je výhodou.
" Znalost projektování v AutoCAD Civil je výhodou.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis emailem