Marketing Automation Manager


Pracovní náplň

Životopisy prosíme předem na e-mail: vojtech.hejret.ext@siemens.com

Požadavky:
- Jako marketingový manažer zodpovídáte za řízení naší globální marketingové strategie a příběhu. Ve spojení s naším týmem prodejních odborníků zodpovídáte za vývoj a implementaci našich mezinárodních marketingových a komunikačních strategií.
- Spolu s naším týmem odborníků na komunikaci organizujete marketingové kampaně a řídíte rozvoj našich aktiv v celé naší síti přispěvatelů a zainteresovaných stran pomocí digitálních a nedigitálních zdrojů, například webové stránky, kampaně na sociálních sítích, veletrhy a akce, prodejní prezentace a doporučení zákazníků.
- Zajistíte, že náš prodejní tým zná ty nejlepší argumenty pro získání zákaznických projektů. To zahrnuje konsolidaci tržních a zákaznických hodnotových nabídek, tržní ekonomiku a sdílení znalostí prostřednictvím vhodných kanálů, jako jsou webináře, školení na místě a online prodejní platformy.
- Budete součástí týmu odborníků na globální marketingový průmysl, který podporuje globální výměnu a spolupráci mezi centry, regiony a zákazníky v rámci našich komunit.

Náplň práce:
- Zkušenosti v průmyslovém marketingu nebo prodeji vítány.
- Orientace na prodej, s vysokou empatií pro požadavky zákazníků a snahou o kreativní nápady, které posunou podnikání.
- Rozumíte nákupnímu procesu B2B a tomu, jak implementovat strategie pro generování a výchovu potenciálních zákazníků, zvýšení zájmu a urychlení nákupního procesu.
- Máte komunikační a nástrojové dovednosti pro organizování marketingových strategií. To zahrnuje marketingovou systematiku, prezent

Detaily nabídky Marketing Automation Manager

Firma

Siemens, s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Administrativa a organizace

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát