Realizátor zakázek v tiskárně (vhodné i pro OZZ)

Pracovní náplň

1. kontakt POUZE e-mailem. Životopis zašlete na: prace@miss-ostrava.cz

Výrobce propagačních a dárkových předmětů s vlastním výrobním a tiskařským zázemím, hledá Realizátora zakázek v tiskárně. Požadujeme zkušenosti s prací na tiskařských strojích, s aplikací firemních polepů a tiskových technologií. Praxe nutná. Znalost programu Corel výhodou. Požadujeme komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, řidičský průkaz. Součástí náplně práce je příprava a výroba zakázek, obsluha tiskařských strojů - velkoformátového tisku, plotru aj. Předtisková příprava v Corelu a realizace zakázek v terénu (polepů). Spolupráce s obchodním, výrobním a grafickým oddělením. Práce v sídle společnosti v centru Ostravy, nástup možný ihned.

Úvazek: 30 - 40 hodin týdně

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení, prémie, penzijní připojištění

Další informace budou sděleny během pohovoru.