Vývojáři softwaru

Pracovní náplň

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Kontakt telefonicky na č. 601 064 433, emailem tereza.tuckova@manpower.cz

Výhodou jsou následující znalosti a zkušenosti:
-Full stack Vývojář desktopové Windows aplikace: Spring boot (Maven/Java 8), React.js, Electron, MySQL
-znalost programovacího jazyka Java a jeho základních knihoven.
-zkušenosti s Spring Framework, včetně Spring Boot, Spring MVC, Spring Data a Spring Security.
-znalost Hibernate ORM (Object-Relational Mapping) pro interakci a správu databází.
-zkušenosti s vývojem dynamických webových stránek pomocí JSP pro webové aplikace založené na Javě.
-vytváření a používání RESTful API pomocí frameworků jako Spring MVC nebo JAX-RS.
-práce s nástroji pro automatizaci sestavování, jako je Maven nebo Gradle pro správu závislostí a vytváření projektů Java.
-zkušenosti s Git pro správu verzí, včetně větvení, slučování a řešení konfliktů.
-znalost SQL pro práci s relačními databázemi a znalost databázových technologií jako MySQL, PostgreSQL nebo Oracle.
-zkušenosti s nasazováním a správou aplikací Java na aplikačních serverech, jako je Apache Tomcat, Jetty nebo WildFly.
- znalost testovacích rámců jako JUnit pro testování jednotek, Mockito pro mokování závislostí a rámce jako Selenium nebo Cucumber pro integraci nebo testování typu end-to-end.
-znalosti knihoven a nástrojů pro analýzu a manipulaci s daty JSON a XML v Javě, jako je Jackson, Gson nebo JAXB.
-základní znalosti HTML, CSS a JavaScript pro vývoj webových aplikací Java s uživatelským rozhraním.
-obeznámení s kontejnerizací pomocí Dockeru packagů a nasazení Java aplikací v izolo