STROJÍRENSKÝ/Á DĚLNÍK/DĚLNICE, SEŘIZOVAČ

Pracovní místo ( STROJÍRENSKÝ/Á DĚLNÍK/DĚLNICE, SEŘIZOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajišťuje nastavení procesu výrobní linky
- Zajišťuje uvolnění výroby
- Zodpovídá za přehození výroby
- Spolupracuje s Team Leaderem výrobní linky
- Provádí TPM
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- Manuální zručnost
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost, spolehlivost
- Ochota pracovat v třísměnném provozu
- Praxe v oboru či v automobilovém průmyslu výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení / změny na dobu neurčitou.
Uvedená hrubá měsíční mzda představuje základní hrubou mzdu a nezahrnuje prémie, příplatky např. za směnnost a další příplatky dle platné kolektivní smlouvy zaměstnavatele. O tyto bude základní hrubá měsíční mzda adekvátně navýšena.
A CO VÁM NABÍZÍME:
- Náborový příspěvek 5 000 Kč
- Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů
- Jídelna s kantýnou v areálu závodu s dotovaným stravným
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění; 250Kč / měsíčně
- Benefitní program BenefitPlus: 1200Kč / ročně
- Firemní tarif od T-mobile
- Závodní lékařská péče v areálu závodu
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 15:00.