Security Analyst (Junior)

Pracovní náplň

kontakt: Štýsová Terezie, e-mail: terezie.stysova@SITS.msf.org

Vaší náplní práce bude:
- Zpracování bezpečnostních incidentů generovaných naším nástrojem SIEM
- Být prvním stupněm s odpovědností za třídění kybernetických incidentů
- Komunikace incidentů, poradenství a implementace potřebných změn
- Účast na plánování a implementaci bezpečnostních opatření k ochraně počítačových systémů, sítí a dat v celé organizaci Lékařů bez hranic

Váš profil:
- Zkušenosti se servise deskem nebo předchozí působení v cloudovém prostředí nebo v roli security analytika
- Široká znalost IT technologií a informační bezpečnosti, operačních systémů, databází a aplikací a běžných technik útoků
- Spolehlivá analýza skutečného provozu a souvisejících artefaktů: škodlivý, normální a aplikační provoz
- Analytické myšlení (schopnost vidět celkový obraz, předvídat možné důsledky svých činů)
- Schopnost stanovit priority, převzít odpovědnost, vyřešit nebo navrhnout řešení a jasně komunikovat

Zaměstanecké výhody:
Dovolená: 25 dní / rok
Práce z domova
Zdravotní volno: 6x / rok
Cafeteria / stravenky