Specialist-a/ka zákaznické péče v ukrajinském jazyce pro e-shop *

Pracovní náplň

Baví tě komunikovat s lidmi?
Láká tě prostředí stabilní firmy s přátelským kolektivem?
Hledáš práci, ve které se nebudeš nudit?
Pokud ano, tak čti dál. Na pozici Specialista zákaznické péče pro e-shop hledáme nového parťáka/parťačku, který nám pomůže rozesílat balíčky sporťákům z Ukrajiny a bude vstřícně odpovídat na jejich otázky.
Co tě u nás čeká?
" Příjem, zpracování a vyřizování objednávek
" Komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem a přes soc. sítě)
" Kontrola plateb a účetních dokladů
" Spolupráce s dopravními společnostmi
" Práce v s ERM a CRM systému
" Úzká spolupráce s kolegy napříč celou firmou
Co čekáme my od tebe:
" SŠ vzdělání výhodou
" Do you speak english? Alespoň jako začátečník
" Komunikační a organizační schopnosti jsou tvou silnou stránkou a příjemné vystupování jakbysmet
" Dobře si rozumíš s PC - MS Office (Word, Excel, Outlook aj.)
" Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost ti rozhodně nejsou cizí
" Dokážeš se časově přizpůsobit
" Trochu stresu ti náladu nepokazí
Za co získáš body na víc:
" Máš zkušenosti s obdobnou pracovní pozicí nebo s prací v e-shopu
" Znáš prostředí aplikace Microsoft Teams
" Vyznáš se ve sportovním sortimentu a poznáš rozdíl mezi pálkou a raketou
Co můžeš očekávat ty od nás?
"" Příspěvek na stravu 100 Kč/pracovní den
" 13. plat
" Extra dny dovolené navíc - až 25 dní ročně
" VIP ceny na produkty, Multisport, školení
" Pozitivní a přátelský kolektiv
" Možnost kariérního růstu v rámci našeho e-shopu SPORTOVNA