Údržbář výrobních zařízení, elektrikář

Pracovní místo ( Údržbář výrobních zařízení, elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- pravidelný servis, opravy a údržba elektrické části lisů a zařízení lisovny
- práce ve dvousměnném provozu
- místo vhodné i pro absolventy
- nástup možný ihned

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- min. kvalifikace dle § 5, Vyhláška č. 50/1978 Sb
- ŘP skupiny B (není podmínkou)

Nabízíme:
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu ve výši 140 Kč až 240 Kč dle délky odpracované doby (příspěvek zaměstnance 2 až 3 Kč)
- Benefit Card Edenred
- odborné vzdělávání

Kontakt: e-mailem nebo osobně (Litomyšlská 2117, Česká Třebová)