Předák laboratoře

Pracovní místo ( Předák laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás práce v laboratoři? Máte týmového ducha a organizační schopnosti? Hledáte kariéru, která obstojí zkoušce času? Neváhejte a přidejte se k nám.

HL. NÁPLŇ PRÁCE
" Zajišťování denního pracovního režimu laboratoře
" organizace práce laborantů, jejich hodnocení a kontrola výkonu
" dohlížení na řádné nakládaní s chemikáliemi
" odpovědnost za správné a odborné zacházení s přístroji v laboratoři
" provádění analýz v analytické laboratoři
" nepravidelný směnný provoz

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI
" SŠ/VŠ se zaměřením na analytickou chemii
" praxe v laboratoři minimálně 2 roky
" znalost systémů ISO 9001 a SVP
" znalost práce na PC
" zkušenost s vedením lidí
" organizační schopnosti

NABÍZÍME
" zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
" pracovní poměr na dobu neučitou
" týdenní pracovní doba 37,5 hod (ranní směny, nepravidelné odpolední směny)
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 30.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) + pravidelná měsíční odměna, mimořádné odměny (kvartální, roční)
o pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
" ihned/dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
" oddělení Kontroly kvality, Macco Organiques, s.r.o., Bruntál, Zahradní 1938/46c

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č.