učitel/ka 2. stupně ZŠ - aprobace přírodopis, chemie, příp. informatika

Pracovní náplň

- vítáme aprobaci v oboru Přírodopis, Chemie, příp. Informatika
- Požadavky na uchazeče: Přespoklady pro výkon činnosti učitele/učitelky ZŠ dle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění
- Výhodou je znalost práce s IT technikou
- ochota dále se vzdělávat, aktivita, samostatnost, kreativita
V případě zájmu je nutné doložit:
- průvodní dopis - motivační
- strukturovaný životopis v ČJ
- doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a kvalifikaci
- doklady o dalším profesním vzdělávání (stačí přinést k pohovoru)
Žádost o zaměstnání s přílohami můžete zasílat poštou případně e-mailem kontaktní osobě. Vhodné uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v průběhu srpna 2023. Termín zaslání životopisů: do 15. 8. 2023