Pracovník oddělení kvality

Pracovní náplň

Hledáme kolegu/kolegyni na oddělení kontroly kvality
Úkolem bude:
Udržování systému kvality - IATF 16949, ISO 9001
Vedení týmu kontrolorů ve spolupráci s vedoucím výroby
Vstupní a výstupní kontrola výrobků, polotovarů a materiálů
Vystavování inspekčních certifikátů a další administrativní činnosti související s expedicí výrobků
Kompletní řešení zákaznických a dodavatelských reklamací - 8D/5 x proč/Ishikawa
Spolupráce při externích a zákaznických auditech
Vzorkovaní podle VDA / PPAP - nové projekty (FMEA, CPK, MSA)
Rekvalifikace
Metrologie
Komunikace se zákazníky a dodavateli CZ/AT/CH/FL/D/SK/PL, ….
Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
- Ochota učit se novým věcem
AJ na komunikativní úrovni (většina našich zákazníků je ze zahraničí)
Naše představa je, jsme připraveni si dovzdělat i uchazeče mimo obor, pro systémy kvality a nástroje systémů kvality, existují komplexní školení a kvalifikační kurzy. Zajistíme zkoušky interního auditora a další kvalifikaci. Podmínkou je zájem z vaší strany o vzdělání v tomto oboru.
Nebo rádi přivítáme zkušeného kvalitáře, který dovzdělá nás!
Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zázemí rodinné firmy, odpovídající ohodnocení odpovídající vaší kvalifikaci.
- Kontakt: Ing. Antonín Sahula 608 666 838, Petr Sahula 608 666834
První kontakt: telefonicky (8 - 13 hod.), e-mailem