Psycholog

Pracovní místo ( Psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Posláním domácí hospicové péče je umožnit nemocným v závěrečné fázi života být v kruhu svých blízkých a ve svém domácím prostředí.

Charakteristika práce:
" Psycho-spirituální podpora, práce s pozůstalými a jejich rodinami, podpora v plánu péče v úzké spolupráci s týmem, psychoterapeutem, knězem
" Zdravotní dokumentace vedena v PC formě
" K zajištění péče služební automobil, telefon, PC

Požadavky na uchazeče:
" ukončené VŠ vzdělání v magisterském oboru Psychologie
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" komunikativnost, empatie, týmovost
" zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
" práci na Dohodu o pracovní činnosti s nástupem ihned, nebo dle domluvy
" pracovní dobu 2-3 dny v týdnu
" zajímavé pracovní podmínky vč. platu
" systematické vzdělávání v oboru Paliativní medicína

Kontakt pro zaslání žádosti a motivačního dopisu:
MUDr. Ladislav Kabelka, Ph.D.,
e-mail: ladislav.kabelka@trebic.charita.cz, tel.: +420 731 681 447

Více o činnosti Domácího hospice sv. Zdislavy Třebíč, o Oblastní charitě Třebíč a Diecézní charitě Brno:
https://www.domacihospictrebic.cz/ www.trebic.charita.cz www.dchb.charita.cz

Videa ke zhlédnutí po zadání hesla "Oblastní charita Třebíč" nebo "Charita Třebíč" na www.youtube.cz

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na n