Embedded Systems Test Developer

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Bender Robotics je menší prosperující firma, ve které se zaměřujeme především na vývoj embedded softwaru a firmwaru, návrh elektroniky a automatizované testování. Svou specializaci uplatňujeme při zakázkovém vývoji embedded systémů v široké škále oborů, včetně automobilového průmyslu, zdravotnictví, letectví a spotřební elektroniky.
Jako Test Developer se budete podílet na vývoji systémových testů v prostředí Python pro zajištění kvality embedded řešení pro spotřební, průmyslovou, automotive, medical nebo leteckou oblast. Součástí náplně je vývoj automatizovaných softwarových nástrojů a jejich integrace.
Náplň práce:
" Analýza systémových požadavků.
" Návrh, implementace a exekuce systémových testů pro embedded zařízení.
" Vývoj a rozvoj nástrojů pro podporu testování (Python).
" Práce s nástroji pro Continuous Integration (Gitlab CI) a projektovými repozitáři (Git, SVN).
Požadované znalosti:
" Schopnost dekompozice složitější úlohy, základní algoritmizace a systematického myšlení.
" Zkušenosti s vývojem pro prostředí Python.
" Schopnost číst technickou dokumentaci (specifikace zadání a dokumentace návrhu).
Vítané znalosti:
" Zkušenosti s embedded zařízeními (~mikrokontroléry)
o Zkušenosti s běžně používanými periferiemi a sběrnicemi (UART, SPI, I2C, CAN…).
o Zkušenost s osciloskopem nebo logickými analyzátory, znalost elektronicky.
" Případně zkušenosti s embedded systémy vyššího řádu (~mikroprocesory)
o Zkušenosti s Linuxem, především ve formě Embedded Linux.
o Znalost konceptů kontejnerizace, Docker.

Více informací naleznete n