Montér/ elektromontér

Pracovní náplň

Montér/ elektromontér vratových a dveřních výrobků pro oblast Pelhřimov.
Pracovní náplň: montáž a instalace dveří přímo u našich zákazníků, provádění montáží po celé ČR, montážní a zámečnické práce, elektro zapojení u elektromontéra, práce ve 2 členném týmu.

Požadujeme: zkušenosti se zámečnickými pracemi, manuální zručnost, schopnost práce na lešení a ve výškách (do 10 m), svářečský průkaz na elektrodu výhodou. U elektromontéra platná vyhláška elektro §6. Možnost denních výjezdů mimo domov, občasné přespání na ověřeném penzionu v případě montáže ve vetší vzdálenosti pro dojezd domů (plně hrazeno firmou) - v průměru 6 nocí v měsíci.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení,, vlastní organizace času na montáži, stabilita české společnosti s 31letou tradicí, nové kolegy zaučíme a poskytneme odborné zaškolení, firemní akce.