Lékař v oboru alergologie a imunolgie

Pracovní náplň

Zájemce prosíme o zaslání žádosti, kontaktů a strukturovaného životopisu e-mailem
Mgr. Janu Martinkovi na adresu jan.martinek@zuova.cz

Délka pracovního vztahu:
• 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
• Jednosměnná ambulantní činnost alergologa
• Poskytování péče pacientům v nadstandardně vybavené laboratoři za využití nejmodernější přístrojové techniky (Spirometrie, difuse, FENO, bronchoprovokační testy) s širokým portfoliem laboratorních vyšetření v budově - imunologické, bakteriologické, virologické i parazitologické laboratoře s nabídkou kompletního spektra požadovaných vyšetření
• Provádění klinických vyšetření
• Stanovení doporučené léčby
• Provádění testů a rozborů

Očekáváme:
• VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství - absolvent
• Výhodou je specializovaná způsobilost v oboru alergologie a klinické imunologie, příp. interní nebo pediatrický základ
• Docházku na min. poloviční úvazek nebo ideálně plný
• Trestní bezúhonnost
• Vstřícné chování a vystupování
• Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
• Jednosměnný provoz v centru Ostravy
• Další specializované vzdělávání, pro lékaře bez specializované způsobilosti
• 6 týdnů dovolené
• 3 dny zdravotního volna / rok
• Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
• Pružnou pracovní dobu - pouze denní směny
• Příspěvek na stravování

Nástup: ihned, příp. dle domluvy