Vedoucí týmu

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h x 22:00-6:00 h. Náplň práce: vést a podporovat jednotlivce a tým v dodržování standardů bezpečnosti práce a pomáhat se snižováním nebo odstraňováním bezpečnostních rizik, připravit a provádět předání směny, spolupracovat s vedoucím směny na revizích a úpravách dokumentů Standardní operační postupy a Pracovní instrukce platných pro danou oblast odpovědnosti, průběžně aktualizovat o nové poznatky (vylepšení, odchylky od standardu) získané v provozu. Požadujeme: zkušenosti s vedením lidí, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost (hledáme kolegu/kolegyni, na kterého/kterou se celý tým může spolehnout), komunikativnost, trestní bezúhonnost. Nabízíme: stravenky v hodnotě á 90,- Kč plně hrazené, 25 dnů dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne v Chebu (dle předchozí domluvy) !!!