VŠEOBECNÁ/-NÝ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ/-NÝ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Chovancová Lenka, tel.: 553 787 914, životopisy zasílejte na e-mail: mzdy@pila-vlcek.cz.
Požadujeme:
- VŠ/SŠ nejlépe ekonomického zaměření
- znalost účetní a daňové problematiky, praxe min. 2 roky
- znalost produktů MS Office
- znalost účetního programu Pohoda výhodou
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- komunikativnost

Nabízíme:
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- vzdělávací kurzy, školení
- příspěvek na stravování

Náplň práce:
- vystavování a účtování faktur vydaných
- účtování a kontrola faktur přijatých
- evidence hmotného a nehmotného majetku, odpisy
- účtování bankovních výpisů a pokladních dokladů
- zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
- zpracování Intrastatu
- komunikace s příslušnými úřady, daňovým poradcem, auditorem

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Pracoviště: Branka u Opavy.