Řidič/ka kamionové dopravy skupiny C + E

Pracovní místo ( Řidič/ka kamionové dopravy skupiny C + E ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosperující a neustále se rozrůstající dopravní společnost KomarTrans zabývající se převážně dopravou, skladováním a servisem hledá do svého týmu řidiče skupiny C + E.
Budete mít na starosti převzetí a nakládku zboží a jeho dovezení na dané místo včas.
Jízdy jsou v rámci celé České republiky, zpět do místa firmy v Ústí nad Orlicí nebo převozy v rámci okresu mezi zákazníkem a naším skladem.
Vykládky/nakládky/rozvozy či přepřahy navážených návěsů kolegům na hranice a zpět
Případně pravidelné stabilní převozy v rámci EU.
Jízdy jsou většinou z Čech do západní Evropy a zpět do místa firmy v Ústí nad Orlicí.
U nás budete mít možnost řídit vozy značka Mercedes - Benz nebo Volvo.
Naše firma disponuje kvalitním vozovým parkem s výborným servisním zázemím.
Nástup možný ihned.

Požadujeme
- Řidičský průkaz C + E
- Profesní průkaz
- Kartu řidiče
- Psychotesty
- Spolehlivost a férové jednání
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme
- Zázemí stabilní rodinné firmy, osobní přístup
- Náborový příspěvěk ve výši 20 000 Kč a příspěvek za doporučeného kolegu ve stejné výši
- Měsíční a věrnostní bonusy
- Příspěvek na dovolenou
- Garance výplatního termínu
- Vzdělávací program profesního růstu

Pokud jsi zodpovědný, flexibilní, samostatný člověk se smyslem pro férové jednání, tak hledáme právě Tebe. Pošlete nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte!