ELEKTRIKÁŘI DO STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘI DO STROJÍRENSKÉ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:6/6/2023 a:20/10/2023
Stabilní firma se silným zázemím pro zaměstnance, společnost s dlouholetou tradici hledá "elektrikáře do strojírenské výroby".
Náplň práce:
- výroba a zapojování el. rozvaděčů, zapojování elektroprvků na strojích
- práce elektroúdržby na obráběcích strojích a el. rozvodů výrobních hal firmy
- diagnostika závad, opravy a výměny vadných dílů
- vedení záznamů o opravách
- zprovozňování a občasná servisní práce u zákazníka
- občasná servisní práce v dole.
Požadujeme:
- SOU či SŠ elektro
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- praxi elektromechanik, elektroúdržbář
- orientaci v elektroschématech
- řidičský průkaz skupiny B
- kreativitu, pečlivost, spolehlivost, loajalitu.
Výhodou:
- znalost AJ
- znalost strojírenství a důlního prostředí výhodou
Nabízíme:
- mzdu dle praxe a zkušeností
- po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou
- 7,5 hodinová pracovní doba
- 5 dní zdravotní volno (sick days)
- příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření
- věrnostní příspěvek
- příspěvek na stravování
Životopisy zasílejte emailem stonavsky@duvas-uni.cz