OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:6/6/2023 a:20/7/2023
POHOVORY PROBÍHAJÍ KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK V 10:30 hod. V SÍDLE SPOLEČNOSTI MOBIS AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., HYUNDAI 171/2, 731 51 NOŠOVICE, AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA Nošovice PZ - JIH (přímo u Mobisu).
Náplň práce:
- projevíte svou zručnost a preciznost při montáži modulů pro automobily Hyundai
- budete se držet pevně výrobních a kvalitativních plánů, abychom dosahovali nejlepších výsledků
- stanete se hrdinou při řešení potenciálních problémů během montáže a můžete navrhovat účinná řešení pro plynulý proces.
Požadujeme:
- musíte být připraveni na fyzickou výzvu, protože montáž aut není jednoduchá
- schopnost komunikovat v češtině je důležitá pro plynulou spolupráci a porozumění instrukcím
- zkušenost s prací ve výrobním prostředí je výhodou, ale není podmínkou
- rychlost a přesnost jsou ceněny, ale není třeba být supermanem
- zručnost a flexibilita jsou vítány, protože se budete setkávat s různými úkoly a situacemi
- neméně důležitá je ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme:
- nástup rovnou do kmene společnosti, která je lídrem v oboru
- práci s nejmodernějšími technologiemi ve skvělém pracovním prostředí, kde se budete cítit jako doma
- využití zaměstnanecký výhod, jako jsou dotované obědy, 13. plat, aktivity bonus každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího
- atraktivní nástupní mzdu 28.530 Kč + 1.427 Kč průměrný příplatek za noční směny + 2.800 Kč nástupní bonus = průměrná mzda celkem 32.757 Kč ve zkušební době, navýšení již po zkušební době
- průměrnou měsíční mzdu s bonusy v prvním roce 38.000 Kč.