ODBORNÝ/Á VYCHOVATEL/KA

Pracovní místo ( ODBORNÝ/Á VYCHOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Středisko výchovné péče Liberec přijme do pobytové části střediska odborného vychovatele.
Nástup od září 2023.
Nabízíme:
- platové zařazení dle platových tarifů (podle platových tříd a stupňů) pedagogických pracovníků: 10. - 11. platová třída (dle dosaženého vzdělání),
- práci v dynamickém kolektivu,
- pravidelné supervize,
- 40 dnů dovolené (čerpání během letních prázdnin),
- pracovní úvazek 1.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (VŠ vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku),
- flexibilitu,
- čistý trestní rejstřík,
- chuť učit se novým věcem.
Jedná se o práci s dětmi s výchovnými potížemi, které ve středisku absolvují dobrovolné diagnosticko-terapeutické pobyty. Odborný vychovatel vykonává přímou výchovnou činnost. Slouží se na základě turnusových služeb (krátký, dlouhý týden). Více informací o pobytovém oddělení naleznete na našich webových stránkách http://www.svp-lbc.cz/
Své životopisy posílejte na adresu: info@svp-lbc.cz
Výběrové řízení proběhne v srpnu 2023.
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Růžičková - sociální pracovník střediska