*PERSONALISTA/TKA - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Pracovní místo ( *PERSONALISTA/TKA - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- znalost mzdové a personální problematiky
- znalost programu ALFASOFTWARE - AVENSIO, GORDIC - výhodou
- uživatelská znalost PC, WORD, EXCEL
- aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou
- odpovědnost, loajalitu a schopnost pracovat v týmu i samostatně
- dobré komunikační schopnosti
- ochotu vzdělávat se
Náplň práce: - zpracování mezd
- vedení mzdové a personální agendy (znalost Zákoníku práce)
- příprava mzdových podkladů a administrativa s tím spojená
- zástup pokladny
Nabízíme: zkrácený úvazek - 20 hodin/ týdně, 9. platová třída, víkendy a svátky jsou volné, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravování, výhodný zaměstnanecky mobilní tarif
Přihláška do výběr. řízení musí obsahovat: jméno a příjmení uchazeče, datum narození, telefon a e-mail
(pro komunikaci v průběhu výběrového řízení), datum a podpis uchazeče. K přihlášce uchazeč připojí životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, včetně uvedení důvodů motivace k práci v dané pozici (rozsah max. 2 str. A4), prostou kopii dokladu
o nejvyšším dosaženém vzdělání a případné reference nebo doporučující dopis.
Místo, způsob a lhůta pro podání přihlášky: do 22.6.2023
Písemně: Sociální služby města Žďár nad Sáz., p.o., Okružní 67, 591 01 Žďár nad Sázavou
Na obálku uveďte "Mzdová účetní/personalista"
nebo
elektronicky: email: adminsocsluzbyzdar.cz
Do předmětu uveďte "Mzdová účetní/personalista"
Výhody: Příspěvek n