OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - VENKOVNÍ OBSLUHA

Pracovní místo ( OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - VENKOVNÍ OBSLUHA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE PRO DRŽITELE OZP / invalidní důchodce /
Vhodné i pro ženy
Nenáročná práce v příjemném kolektivu
Pracovní doba :
TÝDEN PRÁCE - TÝDEN VOLNA !
Zkrácený úvazek na 6,5 hod/denně.
Směny Po - Ne ranní 6,00 - 12,30 nebo odpolední 12,30 - 19.00 hod.
Náplň práce : tankování pohonných hmot
Požadujeme : slušné vystupování, spolehlivost, schopnost komunikace se zákazníky
Přízpěvek na dojíždění
ČISTÁ MĚSÍČNÍ MZDA : 11.000,-Kč
Nabízíme: Příspěvek na dojíždění, možnost nákupu sortimentu za zvýhodněné ceny.
První kontakt: Nimburský Petr, tel.: 777 941 823, e-mail: AUTO-PELI@seznam.cz nebo osobně na uvedené adrese