Mistr v elektrotechnické výrobě

Pracovní místo ( Mistr v elektrotechnické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky v pracovní dny 8 -15 hod. nebo e-mailem.

Pro rozšiřující se výrobu hledáme kolegu na pozici mistra výroby.

Náplň práce:
- dohled na produktivitu a efektivitu výroby (doprava, manipulace s materiálem, jakost)
- plánování práce, určení priorit práce podřízených pracovníků
- spolupráce s dalšími odděleními při řešení technických záležitostí
- dohled nad dodržováním BOZP a PO, korigování nedostatků na pracovišti
- vyřizování hlášení a poruch strojů (požadavky na opravy)
- vyřizování změn na zakázkách (např. při změně termínu, nutné organizaci práce) dle pokynů vedoucího výroby
- vyřizování objednávek kooperací
- správa služebních vozidel (zajištění servisu, drobných oprav, správa a evidence paliv), měsíční uzávěrky a administrativa spojená s provozem služebních vozidel

Požadavky:
- strojírenské vzdělání ukončené maturitou
- spolehlivost, pečlivost
- praxe na obdobné pozici
- orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost vedení týmu a organizační schopnosti
- schopnost práce s ERP (zkušenosti s Helios iNuvio výhodou)
- dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenost s VZV a jeřáby výhodou

Nabízíme:
- práci na HPP - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod
- nástup dle dohody
- penzijní připojištění
- zvýhodněnou multisport kartu
- kolektiv ochotně podající ruku v případě jakýchkoliv dotazů

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy