Ostraha prodejny Albert - Brněnská, Znojmo

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Albert - Brněnská, Znojmo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ I PRO OZZ.
Náplň práce:
- ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, - dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond po dobu délky provozní doby prodejny
Požadavky:
- čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem,
- příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilita
- praxe v oboru, potravinářský průkaz a certifikát strážného výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
- práce ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty,
- nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem,
- zprostředkování certifikátu strážného a zaučení.
- Nástup možný IHNED
Informace:
- mailem (uvést platné telefonní číslo)
- telefonicky v době PO-PÁ 8:00 - 16:00 hod.
Zaměstnavatel prosí NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.