Vedoucí finančního odboru

Pracovní místo ( Vedoucí finančního odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh a charakteristika vykonávané práce:
- komplexní agenda rozpočtového procesu v souladu s rozpočtovými pravidly (sestavování
střednědobého výhledu rozpočtu, sestavování ročního rozpočtu, provádění rozpočtových
opatření, kontrola plnění rozpočtu, sestavování závěrečného účtu)
- komplexní agenda účetnictví a výkaznictví v souladu se zákonem o účetnictví a
prováděcími
- předpisy pro VÚJ (sestavování mezitímních a ročních účetních závěrek)
- příprava ekonomických materiálů do Rady města a Zastupitelstva města
- finanční vypořádání se státním rozpočtem
- zajišťování veřejnosprávních kontrol u příspěvkových organizací
- správa místních poplatků
- zajišťování telekomunikačních a datových služeb pro městský úřad
Pracovní poměr: založený jmenováním na dobu neurčitou, zkušební doba 6 měsíců
Místo výkonu práce: Městský úřad Stráž pod Ralskem
Zákonné předpoklady uchazeče (§ 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územně
samosprávných celků, v platném znění):
- státní občanství ČR (v případě cizího státního občanství trvalý pobyt v ČR a ovládání
jednacího jazyka)
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyk
- osvědčení vydané podle § 4 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb. (nebo jeho úředně ověřená
kopie), kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve
státních orgánech a organizacích, ve znění pozdějších předpisů, nevztahuje se na
uchazeče narozené po 1. 12. 1971
Jiné požadavky na uchazeče:
- VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském
studijním programu, ekonomický směr výh