Klempíř, karosář/ka

Pracovní náplň

Osobní kontakt;
Pracovní náplň:
- opravy hrubé stavby skříně (kostry) železničních kolejových vozidel
- zhotovení a sestavení částí ŽKV dle výkresové dokumentace
- práce zámečnické, karosářské a klempířské na prototypech ŽKV
- svařování metodou MAG (135 / CO2), ocel skupiny 1 (FM1), svařování v polohách - tupé a koutové svary, tloušťky 2-15mm

Pracovní doba: primárně jednosměnný provoz tzn. od 6.00 do 14.00 h., výhledově dvousměnný provoz tzn. 6.00 - 14.00 hod. a od 14.00 do 22.00 hod.

Požadujeme:
- vzdělání: vyučen ve strojírenském oboru - mechanik-opravář, klempíř, zámečník, nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (národní soustava kvalifikací)
- znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- svářečské státní zkoušky EN ISO 9606-1 135 (certifikace ANB)
- praxe v oboru je velkou výhodou, ale uvítáme i šikovné absolventy
- manuální zručnost
- pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost
Výhody:
- možnost podílet se na velkých projektech
- přátelské pracovní prostředí a různorodá práce ve stabilní firmě
- podporující a férový přístup
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
- motivující mzdové ohodnocení

Benefity:
- náborový příspěvek ve výši jednonásobku sjednané mzdy
- dotované stravování v prostorách společnosti- základní cena oběda pro zaměstnance je
31 Kč (4 druhy jídla) + možnost drobného nákupu v kantýně
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.500,- Kč měsíčně
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity - EDENRED ve výši 1.000,-Kč měsíčně
- jazykový kurz
- v odůvodněných případech možný příspěvek na ubytování
- zvýh

Požadujeme

Zkoušky svařování