OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO CENTRA - CNC FRÉZKA

Pracovní místo ( OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO CENTRA - CNC FRÉZKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Filip Bartoň, tel.: 731 053 771 nebo e-mail: barton@forcon.cz

Požadujeme:
· technické vzdělání (SOU/SŠ) v oboru obrábění nebo praxi na CNC strojích
· orientace v technických pojmech a ve výkresové dokumentaci
· samostatnost, flexibilita, spolehlivost
· ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
- práci v klidném a přátelském prostředí
- zaměstnanecké benefity (stravenky)
- pravidelný, stabilní výdělek, možnost příplatků či prémií
- zázemí stabilní české společnosti
- pracoviště ve Větřkovicích - nová hala
- plat od 150,- Kč/h do 230,-Kč/h (dle zkušeností a praxe)

Nástup možný ihned.