Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o SŠ vzdělání, výhodou technického zaměření
o Praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti velkou výhodou
o Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office) podmínkou, znalost práce v IS výhodou
o Orientace ve výkresové dokumentaci
o Znalost AJ nebo NJ výhodou
o Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
o Flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
o Řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:
o Nákup materiálu a náhradních dílů dle požadavků
o Vytváření a realizace objednávek v interním informačním systému
o Sledování a urgence dodacích termínů objednávek
o Provádění poptávek a výběrových řízení na dodavatele
o Vedení evidence dodavatelů (kontakty, nabídky, poptávky, výběrová řízení)
o Jednání s dodavateli
o Dohled nad svěřeným úsekem nakupovaných komodit

Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned
o Pracovní doba 37,5 h/týden
o Dovolená 20 + 5 dní dodatkové
o Odměny a prémie (měsíční, kvartální, roční)
o Příspěvek na stravování, dopravné

Hlásit se na e-mail nabor@kos.cz
Z : 1.6.2023