Asistent/ka do terénní sociální služby Sociální rehabilitace Portus

Pracovní náplň

První kontakt emailem (siskova@portus.cz) nebo telefonicky (9:00-16:00) 773 920 994
Nabízíme:
" práci v otevřeném, přátelském kolektivu, prostor pro kreativitu a nové myšlenky
" plat ve výši 18 000 Kč (0,6 úvazku) - 22 500 Kč (0,8 úvazku) hrubého dle vzdělání a zkušeností
" příspěvek na telefon, stravenkový paušál
" pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days
" hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.,
" pravidelnou supervizi

Náplň práce:
" pomoc při získávání a rozvoji dovedností, znalostí dospělých lidí s mentálním znevýhodněním vedoucích k co největší soběstačnosti a začleňování do společnosti
" organizace aktivizačních činností
" nácviky v terénu (ve vlastních domácnostech klientů, při cestování, vyřizování úředních záležitostí, příprava na zaměstnání apod.)
" nácviky dovedností a znalostí v rámci ambulantních programů
Požadujeme:
" středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík
" znalost PC aspoň na základní úrovni
" samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání "pracovník v sociálních službách"
" práce na obdobné pozici

5 týdnů dovolené a 4 dny free days, stravenkový paušál, příspěvek na telefon