Web Designer

Pracovní místo ( Web Designer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* předchozí zkušenosti na pozici UX/UI designéra
* znalost grafických nástrojů - ať už Figma, Sketch nebo Adobe creative cloud
* znalost celého designového procesu - od wireframů po interakční prototyp
* že umíš navrhnout responzivní web a máš zkušenost s designem mobilních aplikací
* snahu dívat se na věci v širším kontextu a pochopit souvislosti
* zvládneš obhájit si svůj design
* znalost analytických nástrojů (GA) a schopnost na základě dat přicházet s návrhy na vylepšení
* jsi kreativní, samostatná/ý
* máš proaktivní přístup k řešení úkolů a schopnost naslouchat

* možnost pracovat na různorodých projektech a dosahovat viditelných výsledků
* stabilitu a možnosti práce pro lídra ve střední Evropě
* kanceláře přímo v centru Brna
* odpovídající techniku pro tu nejlepší práci
* Home Office možný z 20%
* zaměstnanecké benefity v oblasti cestování a přepravy (letenky, jízdenky, zajezdy atd.)
* týden dovolené navíc, stravenkový paušál, Multisportkartu, Cafeterii, flexibilní pracovní dobu atd.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.