Obchodník (CNC výroby a vývoje)

Pracovní místo ( Obchodník (CNC výroby a vývoje) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 29.05.2023, a: 30.6.2023
Jsme česká firma zabývající se vývojem, inovacemi a výrobou pro automobilový průmysl.
Pro posílení našeho týmu obsazujeme pozici Obchodník (CNC výroby):

Náplň práce:
- Vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající.
- Zpracování poptávek; příprava technických a cenových nabídek včetně přípravy rozpočtu.
- Vedení související dokumentace.
- Zástupce pro CNC obrábění.

Očekáváme:
- SŠ/VŠ ve strojírenském nebo příbuzném oboru.
- Praxi na obdobné pozici s technickým zaměřením.
- Znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s měřidly.
- Uživatelskou znalost PC a aktivního řidiče.
- Aktivní, samostatnou a komunikativní osobnost.

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností, vzdělání a praxe.
- Prostor pro uplatnění pracovních zkušeností v nově vznikajícím provoze.
- Možnost osobního růstu.

Pracoviště je v Kopřivnici, malý pracovní kolektiv, motivační finanční ohodnocení,
vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanecké výhody:
- Pracovní doba 37,5 hodin týdně.
- Týden dovolené navíc.
- Stravenkový paušál.
- MOL karta pro výhodnější tankování.
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, další benefity.

Kontakt: Bc. Yvona Heliová,
telefonicky na č.: 605 201 454 v čase od 8:00 - 13:00 hod.,
e-mail: yvona.heliova@kar.cz