Nástrojaři

Pracovní místo ( Nástrojaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: provádění preventivních a periodických úkonů a jiných činností dle plánu TPM s ohledem na plnění výrobního plánu; zajišťování činností spojených s opravou a údržbou přípravků a další.
Požadujeme: SOU/SOŠ nejlépe technického směru; orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci; manuální zručnost; spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup, ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr bez agentury v prostředí mezinárodního koncernu; zajímavé finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem včetně bonusů; 25 dní dovolené; dotované závodní stravování v areálu společnosti; příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč / měsíc; nadstandartní příplatky, placená volna nad rámec zákona; odměny za pracovní výročí, příspěvek za doporučení; zaškolení nástup dle dohody možný ihned.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313281128 nebo e-mailem nabor@purem.com