Marketingový specialista

Pracovní místo ( Marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: znalost grafických programů Adobe Illustrátor, Photoshop a programů Microsoft Office, krealitvního duch a hlavu plnou nápadů, schopnost práce v týmu i samostatně, min. SŠ vzdělání, znalost jazyků - angličtina výhodou, řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: tvorba nabídek, produktových textů, etiket, zajištění fotografií produktů, grafické zpracování propagačních materiálů a inzercí, online marketing a web prezentace - jednání s agenturami, aktualizace obsahu webových stránek, koordinace práce v týmu + spolupráce s externími agenturami.

Místo výkonu práce: Branská 329, 514 01 Jilemnice. Zaučíme i absolventa.

zázemí a podpora nadnárodní a stabilní společnosti, přátelský tým spolupracovníků, adekvátní platové ohodnocení, služební PC a mobilní telefon, příspěvek na stravování, firemní bonusy a akce.