SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (zástup s možností prodloužení)

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (zástup s možností prodloužení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:25/5/2023 (zástup s možností prodloužení)
Náplň práce:
- jednání se zájemci, uzavírání smluv, vedení dokumentace klientů, individuální plánování s klienty, práce na dosahování cílů s klienty (nácviky dovedností, doprovody, poradenství, motivování a poskytnutí podpory, vzdělávací a aktivizační činnosti s klienty), každodenní ranní porady týmu, dlouhodobá práce s klienty i intenzivní podpora v krizi
- propagace služby
- podílení se na tvorbě vnitřních norem a administrativě střediska
- účast na kolegiích, komunitním plánování, vzdělávání, supervizí, poradách
- zaměstnávání osob s duševním onemocnění - podpora klientů, vyjednávání se zaměstnavateli
Požadujeme:
Minimální:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- způsobilost k právním úkonům, předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
- komunikační schopnosti a dovednosti - zejména schopnost aktivně naslouchat a podávat zpětnou vazbu, asertivitu
- empatii, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- schopnost nepodléhat manipulacím, udržovat hranice
- schopnost asertivního jednání
- schopnost sebereflexe
- očkování proti žloutence typu B.
- zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním, s prací v terénu je výhodou.
Doporučené:
- ochota se vzdělávat
- pohotovost, dochvilnost
- znalost psychiatrického minima.
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) s možností prodloužení
- převážně práce v ter