PRACOVNÍCI ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - BACK OFFICE

Pracovní místo ( PRACOVNÍCI ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - BACK OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou, uživatelská znalost práce na PC (min. MS Office), asertivita, pozitivní přístup k práci a ke klientům, pečlivost, pracovní nasazení, spolehlivost, výhodou - zkušenosti na obdobné pozici.
Náplň práce - zpracování e-mailových žádosti a dotazů klientů, poradenství a péče o stávající zákazníky, poskytování aktuálních informací a nabídka vhodných řešení ke službám, evidence dat v databázi, navádění služeb, vytváření smluv, zasílání dodatků a řešení platebních nesrovnalostí; zasílání dodatků poštou, zasílání informačních SMS nebo e-mailů o platbách, další administrativní činnost související s předmětem pracovního zařazení, řešení pohledávek.
Pečlivé zaškolení, volné víkendy, práce na 8,5 hodiny v časovém rozmezí 6:30-20:00.
Fixní plat + osobní ohodnocení + bonusový program + příplatky.
Strukturovaný životopis zaslat nejpozději do 17. 6. 2023 na e-mailovou adresu: prace@nej.cz nebo osobně předat v zákaznickém centru Nej.cz s.r.o., nám. Svobody 1142, 739 61 Třinec (budova FÚ vchod z druhé strany). Do předmětu e-mailu uvést název pozice - Pracovník/-ice back office.
Pracoviště: Třinec