Strojníci - obsluha stavebních strojů


Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2023) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-16:00 h. Požadujeme: strojnický průkaz, řidičský průkaz sk. C výhodou. Nabízíme: svoz na pracoviště zajištěn (místo nástupu je Vrázova 2429/7, 350 02 Cheb). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-11:00 h a 12:00-16:00 h) - následná osobní schůzka proběhne na adrese Vrázova 2429/7, 350 02 Cheb.

Požadujeme

Obsluha stavebních strojů

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak týden

Detaily nabídky Strojníci - obsluha stavebních strojů

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak týden
Vložit inzerát