Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Poskytování přímé podpory mužům a ženám od 18 let, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení
- Zajištění provozu Noclehárny pro muže a ženy
- Zajištění provozu Nízkoprahového denního centra
- Zajištění nepřetržitého provozu Azylového domu pro muže a ženy
- Přijímání zájemců do sociální služby Noclehárny, poskytování základního poradenství
- Administrativa

Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Respektování křesťanských zásad Armády spásy
- Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, empatii, samostatnost a odpovědnost,
- Ochotu učit se, schopnost sebereflexe
- Zralou a psychicky odolnou osobnost
- Schopnost práce s jednotlivci i skupinou
Vítáme:
Akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách
Praxi v sociální oblasti

Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu a zázemí mezinárodní křesťanské organizace; zaměstnanecké benefity; podporu týmu. Možnost také polovičního úvazku i dlouhodobé spolupráce (prodloužení na dobu neurčitou).
V případě zájmu zaslat životopis do 7.6.2023 na email s předmětem zprávy "PVSS".
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.