KONZULTAČNÍ, PORADENSKÁ ČINNOST na oddělení OSVČ

Pracovní místo ( KONZULTAČNÍ, PORADENSKÁ ČINNOST na oddělení OSVČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň činnosti na tomto služebním místě: Zajišťování specializovaných agend důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti. Náplň činnosti na služebním místě spočívá v provádění konzultační a poradenské činnosti v ucelené odborné oblasti státní správy nebo samosprávy,
v poskytování odborné pomoci OSVČ ve věcech nemocenského a důchodového pojištění, v rozhodování o nárocích v dávkovém řízení důchodového a nemocenského pojištění, v řízení nedávkovém a v řízení o pojistném osob samostatně výdělečně činných (OSVČ). Vedení stanovené evidence subjektů pojištění, zpracování agendy OSVČ, kontrola povinností OSVČ. Výkon činnosti vyžaduje uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, schopnost a ochotu učit se novým věcem, organizaci přidělené práce a její zvládání v termínech, schopnost samostatné i týmové práce, odpovědnost, preciznost, flexibilitu, spolehlivost, proklientský přístup.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, pružná služební doba, 5 dnů placeného indispozičního volna (sick days)
Jedná se o služební místo a v tomto případě je nutné postupovat podle zákona o státní službě, každý uchazeč o volné služební místo se musí přihlásit do výběrového řízení dle pokynů, které jsou uvedené v oznámení o vyhlášení VŘ, které jsou uvedeny na www.cssz.cz.

Vložit inzerát