Osobní asistence u dítěte/osoby s poruchami autistického spektra

  • Čistá

Pracovní místo ( Osobní asistence u dítěte/osoby s poruchami autistického spektra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: u sociálního pracovníka/ice - vyšší nebo vysokoškolské vzdělání (speciální pedagog/pedagožka, sociální pracovník/ice), u pracovníka v sociálních službách - kurz pro pracovníka v SS, výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu ke vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, minimálně 1 rok praxe v sociálních službách.
výhodou: sociální/pedagogická praxe s dětmi/osobami, zkušenosti s cílovou skupinou dětí/osob s poruchami autistického spektra.
NABÍZÍME: dohodu o provedení práce, možnost odborného růstu a vzdělávání, prostor pro vlastní činorodost a sebeuplatnění, pružná pracovní doba, nástup dle dohody s možností zaškolení, při dlouhodobé spolupráci možnost přechodu z DPP na úvazek
KONTAKT: osobně - RIC z.s. Náměstí Republiky 2686, Pardubice, emailem: info@ric.cz - do předmětu emailu napsat VŘ SP
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení, dávám, ve smyslu nařízení EU 2016P679 GDPR, které se zabývá zpracováním osobních údajů a nastavuje pravidla pro jejich zpracování, souhlas k jejich zpracování.