SKLADNÍK / SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na plný pracovní úvazek.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Pracovní náplň: výdej a příjem zboží podle výdejek/příjemek; obsluha prostředků elektronické skladové evidence (prstový skener, tablet); nakládky a vykládky zboží na dopravní prostředky; doplňování zboží, související drobné úklidové práce.

Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny, výhodou oprávnění a praxe na ručně vedené VZV a praxe ve skladovém hospodářství (není podmínkou).

Zaměstnavatel nabízí: průměrnou hrubou měsíční mzdu od 28.000 Kč do 31.000 Kč na základě dosažitelného systému kariérního růstu na dané pracovní pozici; příspěvek na dovolenou ve výši 1/2 hrubé měsíční mzdy; příspěvek na Vánoce ve výši 1 celé hrubé měsíční mzdy; nadstandardní příplatek za odpolední směnu ve výši 17 Kč/hod.; měsíční cílové prémie; Cafeterie - roční příspěvek 7.000 Kč, e-stravenka - příspěvek na každý neodebraný oběd, příspěvek při životních a pracovních jubileích; závodní stravování - výběr z 5jídel; příspěvek na závodní stravování ve výši 55% ceny oběda; až 30 dní dovolené v rámci věrnostního systému; 3 dny placeného zdravotního volna (sick days); kvalitní dotovanou kávu, cenově výhodné občerstvení na pracovišti; příspěvek na dopravu dle stanovených kritérií; pravidelnou pracovní dobu ve 2 směnném provozu; férovou docházku počítanou na minuty, dlouhodobou spolupráci a řadu dalších benefitů na www.wimex.eu/kariera

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.