Servírka / číšník

Pracovní náplň

Kontakt: Korčiánová Petra, e-mail: info@madeinjapan.cz, osobně: Sushi bar Made in Japan, Rytířská 10, Praha 1 po-pá 12.00-14.00 hod.

Upřesňující informace:
Zavedená japonská sushi restaurace s vlastní klientelou v centru Prahy hledá číšníka/ servírku. Směny pohyblivé: tři týdny stř, čt, pá a so a jeden týden po, út a stř. Celkem 15 dní. Pracovní doba 10.30 - 22.00 hod. Nutná praxe v gastronomii min. 2 roky. Náplň práce: zakládání stolů, zaučení se, znalost menu, debaras, jednoduchá příprava nápojů, obsluha hostů. Co od Vás očekáváme: min.praxe v oboru 2 roky, jen vážní zájemci s životopisem s fotkou a krátkým průvodním dopisem, základy gastro. angličtiny, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, férové jednání a milé vystupování. Nabízíme: zázemí firmy, která je na trhu přes 20 let, kvalitní pracovní podmínky, praxi a naučení se něčemu novému, samostatnost, dlouhodobou spolupráci.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusové ohodnocení