SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnání: na dobu určitou na 1 rok s předpokladem prodloužení, nástup možný ihned, celý nebo částečný úvazek dle domluvy
Náplň práce: komunikace a práce s klienty NZDM Ostrov ve věku 6 - 26 let, řešení sociálně nepříznivých situací klientů, tvorba, plnění a vyhodnocování individuálních plánů klientů, příprava na výuku ve škole, příprava a vedení volnočasových aktivit; klienti pocházejí ze sociálně vyloučených rodin
Vzdělání: minimální vzdělání pro sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách, sociální práce nebo kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
Průběh výběrového řízení: Zájemce o pracovní pozici zašle životopis a motivační dopis na adresu: Hana.Sefrankova@nadeje.cz
Na základě posouzení motivačního dopisu a životopisu budou vybraní uchazeči pozváni na ústní pohovor.
Požadujeme: vztah k dětem, trpělivost, spolehlivost, ochotu učit se, dobré komunikační schopnosti, empatický a aktivní přístup, vstřícnost
Nabízíme: příjemné klima, možnost seberealizace, práci v malém aktivním kolektivu, možnost praktické zkoušky v zařízení
První kontakt: Šefránková Hana, tel.: 775 889 706 (v odpoledních hodinách po-pá), e-mail: hana.sefrankova@nadeje.cz - nechodit osobně, domluvit si schůzku.