Seřizovač a obsluha hydraulického lisu

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha hydraulického lisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyrábíme designová krbová kamna a kovové části nábytku. Do výrobního závodu v Českém Krumlově hledáme pracovníka na seřizování a obsluhu hydraulického lisu

Náplň práce:
- seřízení a obsluha hydraulického lisu
- kontrola kvality vyráběných dílů

Požadavky:
-čtení výkresové dokumentace výhodou
-práce s PC a měřidly výhodou
-praxe nebo vzdělání v oboru výhodou, nejdůležitější je - chuť učit se, zaškolíme
Zaměstnanecké výhody:
" příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod
" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny
" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč
" systém věrnostních odměn
" odměny dle životních jubileí
" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč
" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč
" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dojíždění
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek při narození dítěte
" zvýhodněný telefonní tarif
" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců

Kontakt telefonicky po-pá 8:00 - 12:00 hodin nebo e-mailem.