Pracovník obchodního úseku - administrativa

Pracovní místo ( Pracovník obchodního úseku - administrativa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?
" Vedení administrativní agendy spojené se skladovým hospodářstvím, jehož součástí je i aktivní práce v účetním programu Pohoda
" Komunikace, převážně písemná, se zahraničními dodavateli
" Zpracovávání reklamací a s tím související administrativa
" Zajišťování potřebné podpory obchodního oddělení
Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
" Ekonomické SŠ/VŠ vzdělání
" Aktivní znalost anglického jazyka (B2 - C1)
" Uživatelská znalost MS Office (zejména Excel, Word)
" Schopnost práce v týmu, přesnost, důslednost, komunikační a organizační schopnosti
" Řidičský průkaz - skupina B
" Předchozí ekonomická praxe výhodou
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, s 2 dny zdravotního volna.
- rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku.
V případě zájmu, prosím, pošlete Váš životopis na adresu:
Mgr. Pavel Petřvalský - Vedoucí obchodního úseku Vakuum servis s.r.o.
mail: petrvalsky@vakuum-servis.cz