Specialista / specialistka dodavatelské kvality

Pracovní místo ( Specialista / specialistka dodavatelské kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického směru
- AJ slovem i písmem
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- výhodou je znalost základních nástrojů kvality (PPAP, FMEA, MSA,.....)
- výhodou je znalost standardů ISO 9001, VDA a IATF 16949
- zkušenosti se vzorkováním
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, proaktivnost, samostatnost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- uvolňování dílů pro sériovou výrobu (PPAP, VDA)
- komunikace s českými i zahraničními dodavateli v českém a anglickém jazyce
- analyzování rizik a neshod výrobků
- úzká spolupráce s kolegy z oddělení Kvality, Zkušebny, Konstrukce, Technologie, Nákupu a Logistiky.
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti, vlídné jednání ze strany manažera
- firemní vzdělávání
- pracovní doba 7,5 hodin
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké benefity.