Vedoucí řízení jakosti

Pracovní místo ( Vedoucí řízení jakosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: tvorba a údržba dokumentace systému jakosti, účast na interních a externích auditech, kontrola CP a CCP v procesu výroby a skladování, školení zaměstnanců, odběry vzorků
- Požadujeme: Bc/VŠ, nejlépe se zaměřením na potravinářský průmysl, zkušenosti v oblasti potravinářské legislativy a systémů jakosti výhodou, organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B, časová flexibilita, ochota vzdělávat se
- Nabízíme: prostor pro seberealizaci a možnost dalšího odborného vzdělávání, nástup možný ihned (popř. dle dohody)
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (tel. 573 500 618, paní Bradová)