klíčový sociální pracovník/klíčová sociální pracovnice

Pracovní místo ( klíčový sociální pracovník/klíčová sociální pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ POZICE
KLÍČOVÝ/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V PROJEKTU "Bydlení pro ukrajinské rodiny a ženy bez domova - NADĚJE Litoměřice"

Pro tříletý projekt zaměřený na podporu zabydlování a bydlení klientů z řad ukrajinských uprchlíků a žen bez domova prostřednictvím principů a nástrojů Housing First, který byl podpořený z OPZ+, hledáme nové kolegy na pozice sociálních pracovníků.

NABÍZÍME:
- zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990
- zaměstnání na 0,5 nebo 1,0 úvazku,
- práci v příjemném prostředí a v malém kolektivu
- místo výkonu zaměstnání: Litoměřice
- až 40.000 Kč hrubého měsíčně
- platnost pracovní smlouvy po dobu trvání projektu
BENEFITY:
- výhodný tarif Vodafone
- služební telefon a notebook
- dog friendly office
- 5 týdnů dovolené
- podpora vzdělávání i osobnostního růstu
- individuální i týmové supervize
- flexibilní pracovní doba
POŽADUJEME:
- vzdělání odpovídající zákonu o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
- znalost práce s rodinami
- zkušenost s terénní prací výhodou
- spolehlivost
- sociální cítění
- občanská bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- ztotožnění s posláním organizace
NÁSTUP: dle dohody
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu NADĚJE, Pražská 14, 41201 Litoměřice nebo e-mailem na monika.slavickova@nadeje.cz , do 31.5.2023, do předmětu uveďte zkratku "klíčový pracovník".