Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o Znalost podvojného účetnictví a DPH
o Znalost příslušných předpisů a práce s PC
o Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
o Trestní bezúhonnost
o Flexibilita, empatie, odolnost proti stresu

Náplň práce:
o formální a početní kontrola dokladů
o sledování stavů účtů a účetních operací
o tvorba dílčích a souhrnných rozborů
o kontrola pohledávek a závazků
o podílení se na inventarizaci.

Nabízíme:
o práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí horských lázní,
o profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
o široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek FKSP, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail kolarova@horskelazne.cz
A : 15.6.2023