Instalatér/ka, topenář/ka

Pracovní místo ( Instalatér/ka, topenář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme:
- min. vyučení v oboru;
- praxe v oboru výhodou;
- řidičské oprávnění skupiny B (není podmínkou);
- platný svářečský průkaz na plamenné svařování, polyfuzní svařování a pájení naměkko výhodou;
- samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce.

Co Vás čeká:
- oprava a instalace rozvodů vody a tepelných energií;
- zajištění provozu předávacích stanic a rozvodných tepelných zařízení oblasti;
- kontroly, provozní údržba a opravy na předávacích stanicích a na rozvodech tepla a páry;
- spolupráce s dodavatelskými firmami na odstraňování závad a havárií;
- vedení provozní evidence.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- výkon práce výhradně Šumperk;
- pravidelnou pracovní dobu 6:00 - 14:00 hod., případně 7:00 - 15:00 hod.;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity https://kariera.nemocnicesumperk.cz/benefity-pro-zamestnance/
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=ostatni-profese .